Hercules Sägemann dřevěný kartáč na vlasy s kančími štětinami 9047

TOP 8 v kategorii Hřebeny a kartáče na vlasy

Hercules Sägemann dřevěný kartáč na vlasy s kančími štětinami 9047

Je úžasný, protože zároveň rozčesává a uhlazuje. Jedná se o profesionální kadeřnickou značku a kartáč vydrží opravdu roky. Máme vyzkoušeno, že obvyklá doba je 3-5 let do...
Doporučená nabídka MameRadiVlasy

dřevo

• , zakoupeno v Alza.cz

• je pěkný
  • , zakoupeno v Mont Bleu Store

Kartáč jsem dostala jako dárek a jsem s ním spokojená,vlasy jsou hebké,neelektrizují a je šetrný. Koupila jsem už několikátý kamarádkám.

• Dokonalé vyhlazení vlasů

Typ produktu
kartáče
Barva
hnědé
Materiál
dřevo

Je úžasný, protože zároveň rozčesává a uhlazuje.

Jedná se o profesionální kadeřnickou značku a kartáč vydrží opravdu roky. Máme vyzkoušeno, že obvyklá doba je 3-5 let do chvíle, kdy začnou upadávat kuličky na konci plastových bodlinek. Je měkký a zároveň pevný, šetrný k vlasům, i pokožce.

Můžete ho využít zejména k rozčesání mokrých vlasů a k česání za sucha, ale i k foukání vlasů, Kdo jednou zkusí, už jiný nechce :) a tohle opravdu není reklamní trik.

Rozdíl mezi tmavým a světlým kartáčem je ve velikosti a zpracování dřeva. Oba jsou nalakované, nicméně tmavší dřevo je malinko větší a elegantnější. Provedení bodlinek je stejné.

• , zakoupeno v Alza.cz

• je pěkný
  • , zakoupeno v Mont Bleu Store

• Dokonalé vyhlazení vlasů

• Krásně vyhladí vlasy.

• Je skvělý!
  • , zakoupeno v Natubea

kartáč je opravdu super a i cenu má velmi dobrou

• , zakoupeno v KadernickyServis.cz

Kvalitní provedení, vlasy jsou po česání krásně lesklé a hladké.

• Netahá
    • Dobrá cena
    • Vydrží dlouho

Patřím mezi holky s dlouhými velmi hustými vlasy, které tahá i tangle teezer, ale tenhle kartáč mi naprosto sedí. Mám ho už přes 3 roky a pořád je jako nový. Po vyzkoušení si ho pořídila i mamča.

• , zakoupeno v MameRadiVlasy

• perfektně rozčesává vlasy
    • netahá
    • dobře se drží
    • skvěle se díky němu vyfoukavají vlasy do rovna
    • neláme vlasy

Jsem s ním naprosto spokojená a vřele ho doporučuji. Sama mám dlouhé, husté vlasy a lepší hřeben si nemohu přát.

• , zakoupeno v MameRadiVlasy

• mám ho jen chvíli, takže moc nemohu posoudit, ale zatím spokojenost

viděla jsem kartáč na internetu v pořadu New you a zaujal mne