Recenze Kouzelný všiváček Nit Free Terminator hřeben na vši a hnidy

Ověřené recenze Kouzelný všiváček Nit Free Terminator hřeben na vši a hnidy

majda

Přidáno: včera, 20:24

• vyčeše i hnidy
  • obtížnější čištění,občas vytrhne nějaký ten vlásek...

Přidáno: 19. února 2018

Zakoupeno v BEZvší

Hřeben je bezkonkureční. Doslova zázračný. Syn má světlé vlasy a má jich málo, pohledem jsem nenašla nic, byla jsem si jistá, že vši nemá, ale když jsem použila tento hřeben, tak jsem se nestačila divit.
Funguje i když je hodně vlasů, na dlouhé, krátké, opravdu vyčeše i hnidy.
Geniální.
Díky!

Přidáno: 18. února 2018

• NAPROSTO PERFEKTNÍ

Přidáno: 16. února 2018

• Vyčeše i hnidy

Přidáno: 12. února 2018

Zakoupeno v BEZvší

rozhodně doporučuji, vyzkoušeno na hustých vlnitých vlasech. škoda, že jsem o tomto výrobku nevěděla dříve.

hanka

Přidáno: 1. února 2018

Zakoupeno v BEZvší

• Velké DOPORUČUJI...a na školách a školkách nesjou vši:)

Velké DOPORUČUJI...s klasickým umělým nevyčešete nic...nic nevidíte...hlava vypadí OK...ale vezmete do ruky tento zázrak a vše je hned jasné...opravdu nerozmýšlejte nad nákupem...má zkušenost...použít klasicky šampon+ tento hřebínek a na poprvé vše pryč. A to má dcera dlouhé vlasy...pak jen pravidelná kontrola a opakování v šamponování. Zvyknete si ho používat celý školní rok pro kontrolu a hlavně rychlou kontrolu...neváhejte!

Přidáno: 29. ledna 2018

Zakoupeno v BEZvší

• Opravdu dobře vyčeše vši i hnidy
  • Dobrý poměr cena/kvalita

Zakoupila jsem na základě recenzí a nelituji! Opravdu kvalitní produkt, který vyčeše, vše co má.
S hustými a dlouhými vlasy to tedy byla asi hodinová práce, ale výsledek takřka 100%. Obrňte se trpělivostí, není to pro děti úplně příjemná procedura, neboť to prostě vlasy tahá, ale výsledek stojí za to. Od teď není potřeba kupovat žádné chemické přípravky... Naprostá spokojenost!

Přidáno: 29. ledna 2018

• naprosto splňuje účel

Spolu s chemickými přípravky z lékárny skončil nekonečný koloč, je nutné ale pečlivě vyčesávat ještě několik dní po aplikaci chemického přípravku. Tento všiváček doporučuji všem, protože všiváčky z lékárny jsou neúčinné. Cena je sice trochu vyšší, ale vzhledem k tomu, za kolik jsme původně pořídili šampony apod, se tento produkt vyplatí.

Přidáno: 28. ledna 2018

perfektní

Kristýna Lánová

Přidáno: 26. ledna 2018

Zakoupeno v BEZvší

Velice účinný všiváček který vyčeše 100% všechny hnidy a vši i z hustých a dlouhých vlasů .Doporučuji všem nekupujte drahé přípravky v lékárně které nejsou účinné ale stačí jen všiváček.

Přidáno: 26. ledna 2018

Zakoupeno v BEZvší

• výborná věc, opravdu funguje na 10%, zbavili jsme se vši na první pokus, doporučuji všem

Přidáno: 22. ledna 2018

Zakoupeno v BEZvší

Hřeben je opravdu skvělý,ale nevyčeše úplně všechny hnidy,některé prostě musíte ručně,ale jinak je to nej hřebíček .

aza

Přidáno: 21. ledna 2018

Zakoupeno v BEZvší

- vyčeše vši i hnidy (a samozřejmě i ostatní smetí)
- trochu jsem se obávala, že bude vlasy trhat nebo cuchat, ale při použití kondicionéru (ani ho nemusí být moc) dobře klouže (je teda fakt, že jsem ho použila jen na rovné vlasy)
- v kombinaci všiváčku s předcházejícím olejovo-francovkovým zábalem nemají vši šanci

Marta, Praha

Zakoupeno v BEZvší

Hřebínek skutečně funguje, vyčeše i hnidy, a to i z jemných vlnitých vlásků.

Michaela

Zakoupeno v BEZvší

Okamžité zbavení vší, bez chemie, skvělý i pro dlouhé vlasy.

Zakoupeno v BEZvší

Všiváček doporučují poprvé jsme se zbavili vší ve velmi krátké době. Všiváček bere aji hnidy což je super vřele doporučuji

Přidáno: 13. ledna 2018

Zakoupeno v BEZvší

• Nekonečné použití, odstraňuje krásně i hnidy.

Přidáno: 13. ledna 2018

Zakoupeno v BEZvší

• Lituji, že jsem ho neobjevila už dřív. Ušetřila bych spoustu peněz, nervů i dětských slziček.

Funguje :) Opravdu vyčeše vši i hnidy i bez šamponu z lékárny, které jsou drahé, plné syntetických jedů a na hnidy stejně nezabírají. Použila jsem 100% přírodní kondicionér a fungovalo to úžasně. Za jedno odpoledne jsme byli celá rodina bez vší po dvouměsíčním trápení s vešmi. Oceňuji také možnost používat všivček jako prevenci a mít tak výskyt vší plně pod kontrolou.

Přidáno: 5. ledna 2018

Zakoupeno v BEZvší

• Funguje, ekoologická i ekonomicky výhodnější než klasické produkty z lékárny.

OoLlIi

Přidáno: 21. prosince 2017

Zakoupeno v BEZvší

Jsem nadšená, dcera má hodně husté vlasy, ale pročesávání jde krásně hladce, narozdíl od klasických všiváčků se vlasy nezacuchávají a na první pokus se podařilo odstranit i hnidy, s kterými jsme před tím bez úspěchu bojovali měsíc - můžu rozhodně doporučit.

Přidáno: 18. prosince 2017

Zakoupeno v BEZvší

Jediný nástroj, kterým se dají vybrat hnidy. Chemické přípravky nefungují, je třeba je skutečně vybrat a zlikvidovat. Doporučuji kombinovat s dlouhými filmy.

Reakce obchodu  BEZvší

Děkuji vám za recenci. Délku filmu doporučuji zvolit dle délky vlasů a míry zavšivení :) :) :) Po odvšivení Kouzelný všiváček skvěle poslouží i jako „hlídač na vši". Stačí vlasy obden párkrát pročísnout jen tak nasucho a na zubech hřebenu hned uvidíte, zda jsou čisté, nebo vši děti donesly znovu. Pokud ano, můžete okamžitě zakročit a máte to vyřešené raz dva.

Přidáno: 4. prosince 2017

Zakoupeno v BEZvší

• práce je několikanásobně (v našem případě cca 4x) rychlejší než s jinými produkty tohoto druhu
  • velmi dobrý i při pročesávání dlouhých vlasů
  • odvšivování mokrou cestou - provozovali jsme v koupelně v nepříliš pohodlné pozici, vzhledem k rychlosti procesu ve srovnání s jinými se to ale dalo vydržet
  • mokré vlasy se mi také zdají méně přehledné než suché

Díky drážkám mám opravdu pocit větší účinnosti než u jiných takto specializovaných hřebínků (na jeden "záběr" viditelně vyčesává), i když lépe posoudím až po dalším "kontrolním" použití, protože mokré vlasy mi připadají méně přehledné než suché, tak si zatím nejsem jista, zda přeci jen něco nezbylo. Už teď mám ale jistotu, že předchozí vyčesávání "obyčejným" všiváčkem nebylo příliš účinné.

Reakce obchodu  BEZvší

Děkuji vám za hodnocení a vaše postřehy. Já jedu namokro s ručníkem přes ramena normálně u televize, nebo počítače, aby děti držely :) Kontrolně můžete vlasy pročesat i párkrát nasucho a teprve pokud by na všiváčku ještě byly vidět hnidy, nebo dokonce veš, sjeďte to znovu namokro. Záleží na délce i typu vlasů a míře zavšivení, ale obvykle je to vyřešené už napoprvé.

Přidáno: 4. prosince 2017

• Žádná veš neuteče

Gábina

Přidáno: 28. listopadu 2017

Zakoupeno v BEZvší

Všiváček je super, zachránil nás.
Účinnost je okamžitá. Vlasy stačí umýt, nanést balzám nebo kondicionér a vlhčí pročesat. Do týdne jsem měli úplný klid. Teď už jen preventivně pročesáváme, přeci jen zdroj nebyl u nás.
Rychlost nákupu byla EXPRESNÍ. V neděli objednané, v úterý diskrétně zabalené doma. Prodávající velmi ochotná, vstřícná.
Děkuji a vřele Vás všem doporučuji :).

Jirka

Přidáno: 27. listopadu 2017

Zakoupeno v BEZvší

• Neškrábe a nedráždí pokožku, je ale dostatečně tvrdý a pevný

Michaela

Přidáno: 26. listopadu 2017

• funguje na 100%

Koupila jsem na základě recenzí na stránkách a nelituji, opravdu výborný, měla jsem již všiváček, který byl součástí produktu na odvšivení a myslela jsem, že máme již všechno vyčesáno. Potom jsem použila všiváček Nit Free Terminator a koukala jsem, kolik jsem toho ještě vyčesala, hlavně hnidy, které normálním všiváčkem nešly. Za mě velká spokojenost a pokud nemůžete dítě ostříhat dohola, doporučuji tento výrobek!

Přidáno: 22. listopadu 2017

• vyčeše i hnidy

Přidáno: 18. listopadu 2017

• kvalitní, učinný

Přidáno: 7. listopadu 2017

Zakoupeno v BEZvší

• rychlé řešení bez chemie

Lenka

Přidáno: 31. října 2017

Zakoupeno v BEZvší

Jsem spokojená, splnil očekávání.
Jen cena se mi zdá vyšší, vzhledem k tomu, že vši většinou rozšíří v kolektivu děti ze sociálních rodin, které by tento hřebínek obzvlášť potřebovaly, ale pochybuji, že si ho za tuto cenu pořídí :-(.

Reakce obchodu  BEZvší

Dobrý den, děkuji vám za milé hodnocení. Co se týká ceny, níž už opravdu jít nemůžu :) Berte to tak, že s Kouzelným všiváčkem, na rozdíl od šamponu, máte za 279 korun vši vyřešené jednou provždy. Jinak objednávky mám i z dětských domů a sociálně slabších rodin, spíš záleží na přístupu rodičů... Káča Boušová, BEZvsi.cz

Přidáno: 26. října 2017

(Upraveno 26. října 2017)

Zakoupeno v BEZvší

• Mnohem hustejsi nez jine vsivacky

Jsem spokojena, hustota vsivacku zajistuje, ze se zachyti vsechny vsi.

Přidáno: 23. října 2017

Funkční

Jolana

Přidáno: 13. října 2017

Zakoupeno v BEZvší

• funguje tak jak bylo popisováno. Vší i hnid jsme se zbavili po 1 vyčesání bez použití odvšivovacího přípravku (jen kondicionér) Po 2 dnech ještě pro jistotu zopakováno. Vřele doporučuji!
  • žádná

Petra K.

Přidáno: 12. října 2017

Zakoupeno v BEZvší

• Skvělý hřeben, který jako jediný vyčeše i hnidy a dokonce i lupy !
  • Díky němu, jsme se zbavili za krátkou dobu cizopasníků.

je tu možnost výběru barvy? Nenašla jsem. Ale není vůbec důležité.

Reakce obchodu  BEZvší

Dobrý den, děkuji vám za milé hodnocení. Barvy jsou tři - červená, modrá a zelená. Pokud zákazník nějakou preferuje, stačí zadat do poznámky a já zabalím přesně tu :) Je to v druhém odstavci u popisu Kouzelného všiváčku viz https://www.bezvsi.cz/ Tak třeba příště :)

Přidáno: 29. září 2017

Zakoupeno v BEZvší

• Na kratičké vlasy super. Opravdu vyčeše vše!!!!!
  • U hodně dlouhých a hustých vlasů trhá hřeben konečky. Ale možná to bude spíš ve vlasech ne v hřebenu.

Přidáno: 27. září 2017

• fakt funguje!

Přidáno: 25. září 2017

Zakoupeno v BEZvší

tento výrobek mi doporučila kamarádka a já jsem naprosto nadšená. Funguje i na suché vlasy a opravdu odstraní i hnidy. Rozhodně doporučuji!

Reakce obchodu  BEZvší

Děkuji, mám radost, že Kouzelný všiváček zafungoval i vám přesně tak, jak má. Každopádně na suché vlasy doporučuji používat jen ke kontrole případného zavšivení. Pokud tam nějaká havěť je, rozhodně vlasy vyčesat mokré s kondicionérem - méně to tahá a je to o dost účinnější :)

kocicak

Přidáno: 25. září 2017

Zakoupeno v BEZvší

produkt opravdu splnuje, co slibuje. Vycasavani bylo velmi efektivni.

Přidáno: 23. září 2017

• Bez chemie, funguje!

Přidáno: 22. září 2017

Zakoupeno v BEZvší

Z vlasů dostane dolů i hnidy, vhodný i na dlouhé vlasy.

Peter Smetáčeki

Přidáno: 16. září 2017

• funguje

ronega @seznam.cz

Přidáno: 15. září 2017

Zakoupeno v BEZvší

• kvalitní a účinný prostředek

Přidáno: 15. září 2017

Zakoupeno v BEZvší

Nedovedu si představit, že bych tenhle odvšivovací hřeben neměla, během pár dní byl bez vší a hnid nejen syn, ale i já, která má dlouhé vlasy.
Nevýhoda - žádná ;-)

Přidáno: 11. září 2017

Zakoupeno v BEZvší

• dcera má jemné vlasy, ale i tak hřeben rozčesal a posbíral co měl :o) určitě doporučuji produkt

Přidáno: 9. září 2017

Zakoupeno v BEZvší

• funguje to, škoda, že jsem to něvěděla dřív, než jsem ostříhala dlouhé vlasy dceři a utratila tolik peněz v lékárně, doporučuji výrobek a co třeba zkusit větší propagaci výrobku?

Jitka

Zakoupeno v BEZvší

Hřebínek spolehlivě odstraní vši i hnidy, vyzkoušeno na krátkých i dlouhých vlasech. Je to o moc rychlejší a jednodušší než když jsem musela vlasy hodiny prohlížet vlásek po vlásku. Další velká výhoda je, že si takto mohu preventivně "prohlédnout" i svoji vlastní hlavu.. případně i vlasy vyčistit pokud je nutné bez asistence další osoby.

Zakoupeno v BEZvší

• podle mě nejlepší produkt při boji se vší

O.

Zakoupeno v BEZvší

VYNIKAJÍCÍ, ZACHRÁNIL NÁM VŠEM NAŠE DLOUHÉ VLASY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VÝROBCE NEPŘEHÁNÍ, KVALITA JE TA NEJ!

Zobrazuji 1 - 50 ze 64 recenzí [ 1 ] 2