Nit Free Terminator všiváček kovový hřeben na vši a hnidy zelený

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 3 668 recenzíDalší informace

Typ produktu
hřebeny

• , zakoupeno v bez…vší

Nemůžu potvrdit, že všechno vyčeše hned napoprvé, protože den předtím, než hřeben dorazil, jsem dceři poctivě vybírala každou hnidu pinzetou, ale další dny krásně zachytil zbylé hnidy i larvy vší, takže jsem ráda, že ho mám, i když upřímně doufám, že už ho nebudu potřebovat

• , zakoupeno v bez…vší

Vrele doporucuji! Ocenuji informace, ktere jsem nacerpala na webu, naprikad to, ze nemusim nakupovat sampony a provadet hloubkove cisteni bytu. Vyzkouseli jsme pred objevenim webu sampon z lekarny, bez efektu. Ac mi vsichni radili vydezinfikovat byt plus vlasy ostrihat apod., neudelala jsem tak, vlasy jsme tedy jen cesali timto hrebenem a ty nechutne potvory razem zmizely. Dekuji pani Katce za jeji praci, usetrila mi spoustu nervu!!

• , zakoupeno v bez…vší

Vši jsme vyčesali na dvakrát. Na poprvé jsem vychytávala techniku. A perfektní. Dcera nesnáší mytí vlasů a tak česání bylo pro ni snesitelné. Pak jsme jen opláchli ten kondicionér. Je to přijatelnější a příjemnější než několikrát umývat vlasy smradlavým a drahým šamponem, který obvykle stejně funguje jen na dospělé. Hřebenem jsme sundali i všechny hnidy. Doporučuji.

Typ produktu
hřebeny

Tenhle hřeben ví, jak na vši. Kouzelný všiváček účinně vyčeše nejen vši, ale hlavně hnidy! Má na to patent. Patentované mikrospirály na zubech hřebenu spolehlivě zachytí vši ve všech stádiích vývoje. Tohle žádný jiný všiváček ani šampon na vši neumí.

Drbete se při každé zmínce o vších a při představě, že vši donese zrovna vaše dítě, se vás zmocňuje panika? Tuhle noční můru Kouzelný všiváček změní v běžnou rutinu. Zbavte se vší bez zbytečných nervů, hromady šamponů, průvanu v peněžence a hodin strávených likvidací vší. Opravdu to funguje! Máte moje slovo a jako pojistku stovky nadšených recenzí online. Nečekejte s nákupem, až vši zaútočí, platí: Kdo je připraven, není překvapen.

S Kouzelným všiváčkem se vší a hnid zbavíte hned po prvním vyčesání. Rozdíl jsou patentované mikrospirály na zubech hřebenu, které zachytí 100 % vší a hnid. Bez chemie! Stačí na mokré vlasy použít jakýkoliv běžný kondicionér nebo balzám, poctivě vyčesat a je po vších. Žádné odvšivovací opáčko za týden vás nečeká. Když vyčešete i hnidy, nové vši už se neobjeví – alespoň do doby, než je dítě chytí znovu.

Je jedno, jestli jste zrovna našli první veš, jen pár hnid, nebo vám to uteklo a ve vlasech už pochoduje celá vší armáda. S patentovaným kouzelným hřebenem na vši snadno a rychle zvládnete akutní odvšivení, kontrolu vlasů i prevenci. Jednoduše budete mít vši pod kontrolou, za jedny peníze už napořád. Originální patentovaný všiváček je z oceli, zuby má navařované, nikoli lepené, ani se nehnou. Hřeben vydrží roky, je prakticky nesmrtelný.

PROČ ŠAMPON PROTI VŠÍM NESTAČÍ
Většina výrobců šamponů proti vším tvrdí, že jejich přípravek na hnidy zabere, ale pravda to není. A fungovat to ani nemůže. Silikonové oleje (obvykle je účinná látka šamponů na vši dimethicon) totiž pracují tak, že vším ucpou vzdušnice (dýchací otvory) a zadusí je.

Hnidy vzdušnice nemají, dýchají povrchem a velmi pomalu: olejem by musely být obaleny mnoho dní, aby odumřely. To se při odvšivení šamponem neděje, vysvětluje Oleg Ditrich z Parazitologického ústavu.

Živé hnidy (vajíčka vší) tak i po pečlivém ošetření šamponem ve vlasech zůstanou a děti si pedikulózu (odborně zavšivení) mezi sebou dokola předávají. Hnidy se navíc nevylíhnou všechny najednou, ale postupně tak, jak je veš nakladla. To je přesně důvod, proč jsou školy a školky pořád plné vší.

10. DŮVODŮ, PROČ ŠAMPON PROTI VŠÍM VYMĚNIT ZA KOUZELNÝ VŠIVÁČEK
8. Hřeben znáte z TV
9. S know-how, jak se zbavit vší mámy tří dětí a garancí parazitologů
10. Účinnost ověřená rodiči, stovky nadšených recenzí online

JAK SE ZBAVIT VŠÍ
S Kouzelným všiváčkem vlasy kvůli vším stříhat nemusíte, aby 100% fungoval, je potřeba dodržet jen dva jednoduché pokyny.
• Česat mokré vlasy s kondicionérem. Na sucho hustý hřeben elektrizuje, tahá a veš může ze zubů i mikrospirál vypadnout.
• Pročesat vlasy poctivě. Žádné šup šup hotovo, ale všiváčkem vlasy brát postupně pramen po prameni.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta103 Kč99 % • 9 914 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 838 recenzíDalší informace

4zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v bez…vší

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta103 Kč99 % • 9 914 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 838 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v bez…vší

Vyzkoušeno a vypadá to, že máme po problému. :)

• , zakoupeno v bez…vší

• Opravdu vyčesává i hnidy.
    • Vyčesávání překvapivě netahá ani netrhá vlasy, pokud se češou mokré vlasy s koncicionéren (podle návodu).

Je potřeba být opravdu pečlivý, trpělivý a pročesat každý pramen vlasů od hlavy až po konečky.

• , zakoupeno v FICHEMA

• asi nejlepší všivák na trhu. objednávám už znovu, distribuce po rodinách a známých s dětmi.
  • , zakoupeno v FICHEMA

Funguje skvele

• , zakoupeno v bez…vší

Doufám, že jej nebude vnuk muset již použít, ale je dobré jej mít preventivně doma.Skvělá pomůcka.

• , zakoupeno v bez…vší

Vážně funguje. Vyčesal vši, larvy i hnidy. I z vlnitých delších vlasů.

kvalita