Tangle Teezer Salon Elite Neons Pink kartáč na rozčesávání vlasů

Barva
růžové
Určení
dámské

Profesionální kartáč Tangle Teezer, určený k rozčesávání vlasů, vytvořil světově proslulý kadeřník celebrit Shaun P., který tímto výrobkem ze dne na den ohromil celý kadeřnický svět. Tangle Teezer doporučují přední vlasoví stylisté, prodávají ho nejlepší kadeřnické salony a je ověnčen nespočtem různých ocenění.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• opravdu šetří vlasy, mám dlouhé vlasy a žádné roztřepené konečky

doporučujji

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• Jemné bodlinky.
    • Doporučila mi jej kadeřnice.
    • Skvěle masíruje hlavu :)
    • Při mokrých rukách občas vyklouzne :)

Super, nemůžu si vynachválit. Pěkně češe i mokré odbarvené vlasy. A moje děti mi ho pořád berou :-) Určitě tento model všem doporučuji :-)