Tangle Teezer Salon Elite žlutorůžový kartáč na rozčesávání vlasů

Mnoho barevných variant.

• Kvalitní produkt
    • Cena (v akci)
    • Hezké barvy

Tangle teezer v kompaktní verzi mám již pár let doma, ale s ním se mi občas stane, že mi vypadne z ruky. S tímto se mi to ještě nestalo :) příjemně se drží, jsem spokojená.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Klasika. Teenagerka nadšená i z barevné kombinace. Má velmi husté, obtížněji rozčesatelné vlasy. Bez Tangle Teezeru se už neobejde.

Typ produktu
kartáče
Barva
žluté
Určení
dámské

Profesionální kartáč Tangle Teezer, určený k rozčesávání vlasů, vytvořil světově proslulý kadeřník celebrit Shaun P., který tímto výrobkem ze dne na den ohromil celý kadeřnický svět. Tangle Teezer doporučují přední vlasoví stylisté, prodávají ho nejlepší kadeřnické salony a je ověnčen nespočtem různých ocenění.

Nejlepší kartáč pro rozčesávání mokrých i suchých vlasů,
    dobře se drží.
    Mnoho barevných variant.

• Kvalitní produkt
    • Cena (v akci)
    • Hezké barvy

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

• Používám ho již léta, pouze jsem si nyní koupila nový, jinak barevný. Krásně se s ním rozčesávají vlasy, přitom netahá jako běžný hřeben. Cena rozhodně odpovídá kvalitě.